Odkryj Hotel

Organizacja konferencji w Szczyrku krok po kroku

przyjazd 01 cze 2020
wyjazd 02 cze 2020
Konferencja jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdej firmy. To właśnie spotkania branżowe budują markę oraz  pozwalają nawiązać  nowe kontakty. Aby konferencja była udana musi być odpowiednio zaplanowana. Zatem od czego należy rozpocząć organizację konferencji? Najważniejszym elementem, który sprawi, że nasz event będzie ciekawy, z całą pewnością będzie wybór odpowiedniej Sali konferencyjnej. Najchętniej decydujemy się na organizację spotkań branżowych w urokliwych miejscach. Z całą pewnością do takich miejsc należy Szczyrk. 

Szczegóły aktualności

Szczyrk jest wyjątkowym miejscem, który zachwyca o każdej porze roku. Dodatkowo to właśnie w Szczyrku znajdziemy nowoczesne miejsce do organizacji naszego eventu. W Centrum Konferencyjnym mamy możliwość wyboru zróżnicowanej powierzchni sal, które idealnie będą dostosowane do ilości zaproszonych gości. Jeśli nasza konferencja zakłada kameralne spotkanie, mamy możliwość rezerwacji idealnej Sali na taki meeting. Jeśli planujemy zorganizować duże wydarzenie, na które ma zostać zaproszonych nawet 400 osób, Centrum Konferencyjne będzie strzałem w dziesiątkę. To, co jest również ważne, to fakt, że wszystkie sale są bardzo stylowe oraz nowocześnie wyposażone. Profesjonalne oświetlenie, sprzęt multimedialny oraz widoki na góry, z całą pewnością sprawią, że nasz event będzie udany. Dodatkowo wszyscy uczestnicy konferencji mają możliwość  skorzystania ze strefy Wellness. Warto wspomnieć, że przy organizacji eventu ważnym elementem jest także catering. Przekąski, przystawki, kawa, ciastko i ciepłe danie jest podstawą. Aby nasze wydarzenie było udane nie możemy zapomnieć o świetnej lokalizacji, a  także o obecności parkingu. Zaproszeni goście powinni szybko i łatwo dojechać do miejsca docelowego, niezależnie od wybranego środka transportu.

 Jak zarezerwować salę konferencyjną?

Jeśli zdecydowaliśmy się na organizację konferencji w Centrum Konferencyjnym w Szczyrku możemy skorzystać z dwóch ścieżek, aby dokonać rezerwacji. Pierwszą opcją jest wysłanie zapytania ofertowego na stronie internetowej, a drugą jest telefoniczny kontakt z managerem hotelu. Niezależnie jaką drogę kontaktu wybierzemy, nasze zapytanie zostanie potraktowane profesjonalnie oraz priorytetowo.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij