Odkryj Hotel
FIZJOTERAPIA SPA & Wellness
RESTAURACJE w Hotelu

Meta Vine SPA & Wellness

przyjazd 28 sty 2022
wyjazd 29 sty 2022
Bogata oferta zabiegów

Nasze SPA

Salon kosmetyczny oferujący zabiegi pielęgnacyjne na bazie kosmetyków hiszpańskiej firmy Skeyndor oraz niemieckiej firmy Kurland. W naszym gabinecie można skorzystać z takich usług, jak manicure, pedicure oraz zabiegi regeneracyjne SPA. Wszystkie prowadzone są zgodne z najwyższymi standardami obsługi klienta i zachowaniem zasad higieny. Do ich wykonania używane są narzędzia jednorazowe lub sterylizowane.

Dla Pań i Panów Masaże & Pielęgnacja
Nasze SPA

Nasza filozofia

Strefa SPA Hotelu Meta jest miejscem, do którego zapraszamy wszystkich pragnących poczuć się wyjątkowo. Zarówno Szczyrk, jak i jego okolice obfitują w produkty zawierające prozdrowotne witaminy i minerały. Region ten stał się dla nas inspiracją do stworzenia niepowtarzalnej mieszanki zabiegów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy zarówno podstawowe usługi pielęgnujące twarz i ciało, jak również nowoczesne i technicznie zaawansowane zabiegi gwarantujące natychmiastowy efekt. Naszą specjalnością są zabiegi na bazie ekstraktu z czerwonego wina z ogromną ilością odmładzających polifenoli.

O Państwa komfort i zadowolenie zadba wykwalifikowana kadra, specjalistyczny sprzęt oraz najlepsze profesjonalne kosmetyki: hiszpańskiej marki SKEYNDOR, niemieckiej marki KURLAND oraz łotewskiej marki NORDEN Cosmetics.

Pakiety SPA Oferty specjalne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij