Odkryj Hotel
FIZJOTERAPIA SPA & Wellness
RESTAURACJE w Hotelu

Letnie orzeźwienie

przyjazd 28 sty 2022
wyjazd 29 sty 2022
Odkryty basen z widokiem

Wakacje w górach

Niezależnie od kapryśnej środkowoeuropejskiej pogody, Szczyrk zawsze obfituje w atrakcje. Przygotowaliśmy atrakcje zarówno na upalne, jak i te deszczowe dni. Górskie wędrówki, przejażdżki na rowerach, quadach lub buggy to program zdecydowanie obowiązkowy. Pojazdy oraz potrzebny sprzęt mogą wypożyczyć Państwo na miejscu, na terenie hotelu. Wystarczy zabrać energię i dobry humor - o resztę zadbamy my!

Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Wakacje w górach

Letnie atrakcje w Hotelu Meta Resort Vine Spa

Gościom poszukującym w sezonie letnim odrobiny ochłody polecamy odwiedziny w naszym odkrytym basenie. Czynny jest w okresie wakacyjnym. Stopniowana głębokość i wyodrębniona, bezpieczna strefa dla najmłodszych sprawiają, że jest to atrakcja dla osób w każdym wieku oraz tych, którzy nie mają umiejętności pływackich. A miłośnikom tenisa polecamy nasz oświetlony kort tenisowy. 

Letnie wieczory w naszym hotelu w Szczyrku to wspaniała okazja do zabawy i poznania nowych osób. Zapraszamy do Meta Music Club, gdzie dźwięki same poniosą do tańca.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij