Odkryj Hotel
FIZJOTERAPIA SPA & Wellness
RESTAURACJE w Hotelu

Wiosenne przebudzenie

przyjazd 28 sty 2022
wyjazd 29 sty 2022
Jezioro Żywieckie

Wypoczynek na łonie natury

Wiosna w górach jest wyjątkowa: natura budzi się do życia, zielenią się trawy, kwitną kwiaty i drzewa, ptaki wracają z ciepłych krajów, a temperatura coraz częściej już zachęca do spacerów. Pachnące wiosną górskie powietrze nie ma sobie równych. Wystarczy kilka dni spędzonych na łonie przyrody, by naładować akumulatory po długiej mroźnej zimie i radośnie wkroczyć w ciepłe dni. 

Wędrówkipiesze i rowerowe
Wypoczynek na łonie natury

Wiosna w Hotelu Meta Resort Vine Spa

Wiosenne słońce i piękna okolica zachęcają do aktywności fizycznej. W Hotelu Meta Szczyrk wszyscy nasi chcący aktywnie wypoczywać Goście mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego. Miłośnicy pieszych wędrówek z pewnością ucieszą się z kijków do nordic walking, amatorzy dwóch kółek mogą cieszyć się z rowerów, prowadzimy także wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych! A tym, którzy cenią sobie mocniejsze wrażenia i wolą większą dawkę adrenaliny polecamy pojazdy: quady, segwaye oraz buggy. 

Na terenie naszego obiektu znajdują się również kort tenisowy oraz wielofunkcyjne boisko umożliwiające grę w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę i siatkówkę. Zaś po dniu pełnym wrażeń zachęcamy do relaksu w strefie Wellness lub rozrywki przy dźwiękach przebojów w Meta Music Club.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij