Odkryj Hotel
FIZJOTERAPIA SPA & Wellness
RESTAURACJE w Hotelu

Zimowe Szaleństwo

przyjazd 28 sty 2022
wyjazd 29 sty 2022
10 metrów do wyciągu narciarskiego

Hotel przy stoku – zima w Szczyrku

Nasz hotel oddzielony jest jedynie 10 metrów od wyciągu narciarskiego na Skrzyczne, który to obiekt jest bardzo ceniony przez pasjonatów sportów zimowych – narciarzy oraz snowboardzistów. W naszym ośrodku można również wypożyczyć profesjonalny sprzęt do sportów zimowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kompleks skoczni narciasrkich
Hotel przy stoku – zima w Szczyrku

Zimowe atrakcje w Hotelu Meta Resort Vine Spa

Zespół skoczni narciarskich Skalite to jedna z głównych atrakcji dla osób przebywających w Szczyrku. Skocznie narciarskie wykonane są w nowoczesnym stylu i już samą architekturą potrafią zachwycić każdego. Jednak gdy znajdziemy się na szczycie budowli, to naszym oczom ukaże się niezwykła panorama Beskidu Śląskiego, potrafiąca naprawdę zaprzeć dech w piersi.

Szczyrk to również miejsce niezwykle przyjazne dla entuzjastów jazdy na łyżwach – w  czasie zimy plac Św. Jakuba to miejsce, w którym otwierane jest corocznie lodowisko. Miejsce przystosowane jest do jazdy rekreacyjnej, jak również do spotkań łyżwiarskich dla dzieci czy nawet rozgrywek hokejowych.

Na terenie Hotelu Meta znajduje się szereg atrakcji, dzięki którym nawet niepogoda nie musi oznaczać straconego dnia! Dla młodszych przygotowaliśmy pokój zabaw, w którym można pograć w gry, na konsoli xBox, czy sięgnąć po książki czy kolorowanki. 

Na dorosłych gości czeka Strefa Wellness i Salon SPA Dr Irena Eris Beauty Partner, gdzie dzięki zabiegom można nie tylko się zrelaksować, ale również zregenerować siły, a te przydadzą się z pewnością – czekają bowiem na Państwa nasz klub muzyczny Meta Music Club oraz restauracje.

W piątki oraz w soboty Meta Music Club organizuje zabawy taneczne, na których zawsze jest gorąco, mimo panujących za oknem ujemnych temperatur.

Wypoczynek w górach Oferty specjalne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij