Odkryj Hotel
Dr Irena Eris Beauty Partner

Zimowe Szaleństwo

przyjazd 25 cze 2019
wyjazd 26 cze 2019
20 metrów do wyciągu narciarskiego

Zima w Szczyrku

Wszystkich, którym marzy się sylwester w górach lub chcą korzystać z dobrodziejstw białego szaleństwa zapraszamy do naszego hotelu ze stokiem narciarskim w Szczyrku. Tylko 10 metrów dzieli Hotel Meta od wyciągu na Skrzyczne, obiektu wyjątkowo cenionego przez narciarzy i snowboardzistów z całej Europy. Na terenie naszej placówki można oczywiście wypożyczyć sprzęt zimowy w atrakcyjnych cenach.

Kompleks skoczni narciasrkich
Zima w Szczyrku

Zimowe atrakcje w Hotelu Meta Resort Vine Spa

Dla szukających zimowych atrakcji obowiązkowym punktem wycieczek do Szczyrku z pewnością jest kompleks skoczni narciarskich Skalite. Zachwycają one nie tylko nowoczesną architekturą, lecz także zapierającą dech w piersi panoramą Beskidu Śląskiego, którą najlepiej jest podziwiać ze szczytów budowli.

Polecamy również atrakcje dla miłośników jazdy na łyżwach – w okresie zimowym na placu Św. Jakuba otwarte jest lodowisko. Poza jazdą rekreacyjną, Goście mogą wziąć udział także w wydarzeniach organizowanych na tafli – spotkaniach łyżwiarskich dla dzieci lub rozgrywek hokejowych.

Dla Gości Hotelu Meta nawet niepogoda nie oznacza nudy! Można u nas skorzystać z szeregu atrakcji dostępnych na terenie obiektu. Młodsi na pewno pokochają nasz pokój zabaw, w którym znajdują się gry, xboxy, kolorowanki i książki. Dorosłych zaś zapraszamy do Strefy Wellnes i Salonu Dr Irena Eris Beauty Partner, gdzie zapewnią sobie relaks i odzyskają siły witalne. A po solidnej dawce odprężenia zachęcamy do wizyty w jednej z naszych restauracji lub Meta Music Clubie, gdzie w piątki i soboty organizowane są zabawy taneczne. Tam zawsze jest gorąco, pomimo panujących za oknem ujemnych temperatur!

Wypoczynek w górach Oferty specjalne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij