przyjazd 14 sie 2018
wyjazd 15 sie 2018
Odkryj Hotel
Odkryj
Dr Irena Eris Beauty Partner
Dr Irena Eris

Zimowe Szaleństwo

20 metrów do wyciągu narciarskiego

Zima w Szczyrku

Wszystkich, którym marzy się Sylwester w górach lub chcą korzystać z dobrodziejstw białego puchu, zapraszamy do Szczyrku. Jedyne 15 metrów od Hotelu Meta znajduje się wyciąg na Skrzyczne, ceniony przez narciarzy i snowboardzistów z całej Europy. Na terenie obiektu mogą Państwo wypożyczyć sprzęt zimowy w atrakcyjnych cenach.

Kompleks skoczni narciasrkich
Zima w Szczyrku

Zimowe atrakcje w Hotelu Meta Resort Vine Spa

Punktem obowiązkowym zimowych wycieczek do Szczyrku jest kompleks skoczni narciarskich Skalite. Zachwycają one nie tylko nowoczesną architekturą, lecz także zapierającą dech w piersi panoramą, którą podziwiać można z ich szczytów. 

Oferujemy także atrakcje dla miłośników jazdy na krawędzi - na placu Św. Jakuba w okresie zimowym dostępne jest lodowisko. Poza jazdą rekreacyjną, Goście mogą wziąć udział także w wydarzeniach organizowanych na tafli - spotkań łyżwiarskich dla dzieci lub meczów hokeja. 

Nawet niepogoda w Hotelu Meta wcale nie oznacza nudy! Mogą Państwo skorzystać z szeregu atrakcji dostępnych pod dachem. Młodsi na pewno pokochają nasz pokój zabaw, w którym znajdą gry, kolorowanki i książki. Dorosłych zapraszamy do strefy Wellnes i Beauty Salonu Dr Irena Eris, gdzie odnajdą relaks i nową energię. Po czasie odprężenia zachęcamy do wizyty w jednej z naszych restauracji lub Meta Music Clubie, gdzie w piątki i soboty organizowane są zabawy taneczne. Mimo ujemnej temperatury za oknem tam zawsze jest gorąco!

Wypoczynek w górach Oferty specjalne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij