przyjazd 22 lip 2018
wyjazd 23 lip 2018
Odkryj Hotel
Odkryj
Dr Irena Eris Beauty Partner
Dr Irena Eris

Wiosenne przebudzenie

Jezioro Żywieckie

Wypoczynek na łonie natury

Wiosną cała Natura budzi się do życia - drzewa wypuszczają pąki, ptaki rozpoczynają swoje trele, a temperatura zachęca do spacerów. Górskie powietrze pachnące wiosną nie ma sobie równych. Wystarczy kilka dni spędzonych na łonie przyrody, by naładować akumulatory po długiej mroźnej zimie i radośnie wkroczyć w ciepłe dni. Pobliskie Jezioro Żywieckie w tej odsłonie zachwyci każdego estetę. 

Wędrówkipiesze i rowerowe
Wypoczynek na łonie natury

Wiosna w Hotelu Meta Resort Vine Spa

Pierwsze promienie słońca i piękna okolica zachęcają do aktywności fizycznej. W Hotelu Meta Szczyrk mogą skorzystać Państwo z wypożyczalni sprzętu sportowego. Miłośnicy pieszych wędrówek ucieszą się z kijków do nordic walking, fani dwóch kółek z rowerów, a dla tych, którzy cenią mocne wrażenia oferujemy pojazdy - quady, segwaye oraz buggy. 

Na terenie obiektu znajduje się także kort tenisowy oraz wielofunkcyjne boisko umożliwiające grę w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę i siatkówkę. 

Po dniu pełnym wrażeń zachęcamy do relaksu w strefie Wellness lub rozrywki przy dźwiękach przebojów w Meta Music Club.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij