Relaxation Our Hotel
PHYSIOTHERAPY SPA & Wellness
RESTAURANTS w Hotelu

Weekendowy wyjazd w góry

arrival 07 Jun 2023
departure 08 Jun 2023
Coroczny urlop dla osób pracujących nie jest zbyt długi i zwykle mija bardzo szybko. Jednak warto doceniać również weekendy i w tym czasie organizować krótkie wypady w ciekawe miejsca. Pozwolą nam one odstresować się oraz zregenerować siły nadwyrężone po całym tygodniu pracy. 

News details

Podczas takich wyjazdów warto zarezerwować noclegi w hotelu, który cieszy się dobrymi opiniami odwiedzających oraz znajduje się w atrakcyjnym turystycznie miejscu. Dzięki temu od razu po wyspaniu się i zjedzeniu śniadania będziemy mogli wyruszyć na zwiedzanie lub rozpocząć wędrówkę po szlakach turystycznych o różnej trudności.

Hotel w Beskidzie Śląskim

Jedną z interesujących propozycji może być hotel Meta znajdujący się w Szczyrku, który jest jednym z niewielkich malowniczych miasteczek na terenie Beskidu Śląskiego. Warto się do niego wybrać o każdej porze roku, bo znajdzie się tam wiele atrakcji zarówno dla amatorów zimowego szaleństwa na stokach, jak i dla tych, którzy wolą piesze wycieczki, aby zdobywać górskie szczyty. Hotel Meta mieści się w doskonałej lokalizacji, tuż przy wyciągu na Skrzyczne, który jest uruchamiany nie tylko zimą dla narciarzy, ale funkcjonuje również o innych porach roku.

Jeśli aura sprzyja, po noclegu w hotelu i zjedzeniu śniadania warto wybrać się na zwiedzanie miasta pieszo lub rowerem albo na szlak turystyczny prowadzący na jeden z okolicznych górskich szczytów. Satysfakcja po zdobyciu wierzchołka Szyndzielni, Skrzycznego czy Klimczoka jest ogromna, a dodatkowo widoki niezapomniane. Wieczorem już w hotelu można skorzystać z zabiegów spa, w tym jacuzzi i masaży, które znakomicie rozluźnią zmęczone całodziennym wysiłkiem mięśnie i odpowiednio nawilżą oraz zregenerują skórę, gdy potrzebuje odbudowy.

Jeśli natomiast pogoda jest deszczowa, to również nic straconego, ponieważ można nawet cały dzień spędzić w hotelu i znakomicie odpoczywać. Dla gości dostępna jest na przykład strefa spa oraz zabiegi wellness z relaksującą sauną i łaźnią parową, a także luksusowa wanna z hydromasażem wyposażona w masujące dysze wodne i posiadająca funkcję koloroterapii. Natomiast tych, którzy uwielbiają szaleństwa na parkiecie, zapraszamy do naszej dyskoteki Meta Music Club – gwarantujemy udaną zabawę!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close