Relaxation Our Hotel
PHYSIOTHERAPY SPA & Wellness
RESTAURANTS w Hotelu

Święta i ferie w Szczyrku

arrival 05 Feb 2023
departure 06 Feb 2023
Przedświąteczna bieganina, generalne porządki, a potem nerwowość i totalne zmęczenie podczas świąt – pewnie znasz to z doświadczenia. Ale Boże Narodzenie wcale nie musi tak wyglądać. Te kilka dni możesz spędzić w spokojne atmosferze, celebrując czas z partnerem, dziećmi i znajomymi. Żadnych żmudnych przygotowań, przyjmowania gości, spotkań w gronie dalekich krewnych i niewygodnych pytań przy stole. Wystarczy przyjechać na święta do naszego hotelu w Szczyrku!

News details

Święta i ferie w Szczyrku – dlaczego to dobra opcja?

Święta to powinien być czas odpoczynku i tworzenia pięknych wspomnień z najbliższymi. Niestety w ferworze przygotowań zapominamy o tym, co najważniejsze. Wkładamy całą energię w to, by wszystko było idealnie albo, chcąc pielęgnować tradycje, obchodzimy święta wedle zasad, które niekoniecznie nam pasują. A wcale nie musi tak być! Jeśli chcesz, możesz ten magiczny czas spędzić na wyjeździe.

Święta w hotelu to doskonała okazja ku temu, by pobyć razem z najbliższymi i zacieśnić łączące was więzi, zwłaszcza jeśli na co dzień nie macie ku temu zbyt wielu sposobności. Święta na wyjeździe to wolność, swoboda, mniej stresów, presji i obowiązków, a zamiast tego więcej wolnego czasu, który można spożytkować wedle uznania.

Zmiana otoczenia świetnie działa na kondycję psychiczną, a górski klimat na organizm. Górzyste tereny sprzyjają aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a szczyrkowska infrastruktura stwarza idealne ku temu warunki. Malownicze szlaki turystyczne, doskonale przygotowane stoki narciarskie, wspólny skipass na 40 km dostępny na jednym karnecie i bliskość wyciągu – to wszystko czeka na turystów, który zdecydują się u nas wypocząć.

Prócz tego nasi goście mają do dyspozycji mnóstwo atrakcji i udogodnień. W trakcie pobytu mogą korzystać ze strefy wellness z saunami i łaźnią parową oraz basenu z jacuzzi. Mogą też zafundować sobie masaż bądź zabieg pielęgnacyjny w SPA. Na terenie obiektu działają: trzy restauracje, w tym nowo otwarta restauracja Meta Tao Tai &Sushi, gdzie serwujemy dania kuchni tajskiej i japońskiej, klub muzyczny, gdzie w weekendy odbywają się imprezy taneczne oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego (więc nie musicie zabierać na wyjazd własnego). Współpracujemy też ze szkołą narciarską Start-Beskid oraz Ski Przedszkolem – Eskimoski. Na zajęcia można zapisywać się bezpośrednio u nas. Lekcje realizowane są przez doświadczonych szkoleniowców na odpowiednio przygotowanych do tego trasach.

Nasza świąteczna oferta specjalna

Na czas Bożego Narodzenia przygotowaliśmy pakiet specjalny, który pozwoli wam spędzić święta tak jak chcecie, a jednocześnie poczuć ich wyjątkową atmosferę. Oferta obejmuje 4 noclegi w komfortowym pokoju i szereg atrakcji. Pobyt rozpoczyna się w przeddzień Wigilii i trwa do 27.12. W cenę wliczone są m.in. uroczysta kolacja wigilijna przy akompaniamencie kapeli góralskiej, spotkanie dzieci ze św. Mikołajem w wigilijne popołudnie, uroczysta obiadokolacja z muzyką na żywo w I i II dzień świąt, wieczór kolęd i pieczenie kiełbasek na ognisku (przy sprzyjającej pogodzie).

Prócz tego w cenę wliczone są śniadanie i obiadokolacje w formie bufetu, koncerty jazzowe w Sali Kominkowej, dostęp do basenu z jacuzzi, strefy wellness, siłowni i sali fitness. Tworząc ofertę nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Dzieci mogą do woli korzystać z pokoju zabaw, wypożyczać książki i gry planszowe oraz brać udział w zimowym programie animacyjnym, w którym przewidziana jest zabawa kostiumowa oraz zajęcia konstrukcyjne z klockami LEGO® . Co ważne dzieci do lat 5 są wyłączone z opłat za pobyt!

Jeśli uznacie, że święta na wyjeździe to dla was za mało na porządny wypoczynek, możecie przedłużyć urlop do Sylwestra (na tę okazję też mamy gotową ofertę). Z przyjemnością ugościmy was też w czasie zimowych ferii. Bliskość wyciągu i możliwość zapisu na zajęcia narciarskie na miejscu, w hotelu, to jedno z wielu udogodnień, na jakie możecie liczyć. Co więcej, w sezonie zimowym, nieopodal naszego hotelu działa sztuczne lodowisko.

Podsumowując, święta i ferie w Szczyrku w naszym hotelu to gwarancja spokojnie spędzonego czasu w przyjemnej atmosferze, bez presji, wielogodzinnych przygotowań i stresów. To także możliwość aktywnego wypoczynku na najwyższym poziomie i dostęp do wielu umilających pobyt atrakcji. Zatem nie zwlekaj, i rezerwuj miejsca, póki jeszcze są!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close