Откройте Отель
ФИЗИОТЕРАПИЯ SPA & Wellness
RESTAURACJE w Hotelu

Realizujemy Bon Turystyczny

прибытие 05 фев 2023
отъезд 06 фев 2023

Rodzinne wakacje w Hotelu Meta Resort Vine SPA

z Bonem Turystycznym!

Подробнее о новостях

 

Hotel Meta Resort Vine & Spa przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny 500+.  Bon możesz zrealizować płacąc za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. 

Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.

Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny.

Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.

2. Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem systemu hotelowego rezerwacji on-line).

3. Podczas zameldowania recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS.

Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz e-mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji.

W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówka podczas zameldowania.

W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista nie wystawi faktury na firmę.

 

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie ZUS

lub

pod nr telefonu: 22 11 22 111 (infolinia całodobowa).

 

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте