Откройте Отель
ФИЗИОТЕРАПИЯ SPA & Wellness
RESTAURACJE w Hotelu

Хата-гриль

прибытие 01 окт 2023
отъезд 02 окт 2023

Chata grillowa w Szczyrku

Prowadzona przez nas chata grillowa w Szczyrku to część naszej oferty. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że udało nam się stworzyć najlepszą restaurację w okolicy. Takie słowa stanowią dla nas radość w czystej postaci – jesteśmy wdzięczni osobom, które doceniają naszą codzienną pracę. Staramy się spełniać oczekiwania wszystkich osób. Stale poszerzamy menu chaty grillowej, aby każdy mógł znaleźć potrawę odpowiednią dla siebie.

Spożywaniu dań w chacie grillowej w Szczyrku towarzyszy przyjemna atmosfera. Lokal jest urządzony bardzo przytulnie, dzięki temu spędzane w nim chwile są miłe. Możesz wybrać się tu sam lub w towarzystwie rodziny bądź przyjaciół. Niezależnie od tego, z kim planujesz spędzić czas, jesteśmy przekonani, że nasza chata grillowa okaże się doskonałym wyborem.

Jakie dania są dostępne w chacie grillowej w Szczyrku?

Chata grillowa zlokalizowana w naszym hotelu w Szczyrku to miejsce idealne zarówno dla osób miejscowych, jak i turystów. Przygotowaliśmy bogate menu, spośród którego na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Słyniemy głównie ze smacznych dań prosto z grilla. Zachwycają one niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem, unoszącym się już w wejściu do chaty. Obok tych zapachów nie sposób przejść obojętnie.

Serwowane jedzenie jest nie tylko smaczne, ale też bardzo zdrowe. Przygotowujemy je z wysokiej jakości, świeżych składników, co wpływa na aromat dań. Wszystkie potrawy dostępne w Chacie grillowej są podawane w dużych naczyniach, dzięki czemu jedzenie jest wygodne. Zachęcamy do zapoznania się z menu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте