Odkryj Hotel
FIZJOTERAPIA SPA & Wellness
RESTAURACJE w Hotelu

Wakacje w Hotelu z basenem, dla kogo?

przyjazd 05 lut 2023
wyjazd 06 lut 2023

Wakacje w Hotelu z basenem, dla kogo?

Wakacje w Hotelu z basenem, dla kogo? To doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Obiekty posiadające baseny cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, wodne atrakcje to rozrywka dla całej rodziny. Brzydka pogoda uniemożliwia korzystanie z basenu zewnętrznego, dlatego warto rozglądnąć się za obiektem, który posiada zarówno basen zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Poniżej kilka zalet spędzenia wakacji w hotelu z basenem. Pojawiają się opinie, że zamiast hotelu z basenem można wybrać w niższej cenie bez tego udogodnienia i korzystać z Aquaparków. To nie do końca prawda! Hotel z basenem to wygoda, nie musisz pakować torby, korzystać z samochodu czy stać w kolejce po bilet. Dodatkowo nie musisz martwić się o czas, większość hoteli oferuję korzystanie z basenu czy strefy wellness bez limitu.

Szczegóły aktualności

Atrakcyjny pobyt dla całej rodziny

Podczas planowania wakacyjnego wypoczynku staranie wybieramy miejsca zakwaterowania. Szczególną uwagę przykładają do tego rodzice chcący zapewnić dzieciom masę atrakcji. Do ważnych czynników zalicza się: lokalizacja, standard pokoi, a także hotelowe menu. Jednak coraz częściej decydującym czynnikiem jest to czy hotel posiada basen. Czas spędzony na basenie to relaks dla całej rodziny. Hotele posiadające zarówno baseny wewnętrzne i zewnętrzne pozwalają na wypoczynek bez martwienia się o złe warunki pogodowe.

Pomysły na zabawę w basenie dla dzieci

Upalne dni sprawiają, że basen staje się dla dzieci ulubionym miejscem zabawy. Przy wodnych rozrywkach trzeba pamiętać o bezpieczeństwie! Mamy kilka sprawdzonych patentów jak umilić dzieciom czas spędzony w wodzie. Poznaj nasze propozycje:

  • Kto pierwszy ten lepszy! Dzieci lubią rywalizację. Zasady wyścigu są bardzo proste. Po jednej stronie basenu należy ustawić szklankę z zimnym sokiem owocowym lub słodycz. Po przeciwnej stronie zawodnicy ustawiają się do startu. Prawo do nagrody ma ten z zawodników, który pierwszy dopłynie do brzegu. Wyścig może mieć kilka rund!
  • Podwodny skarb. Wybierz miejsce z płytką wodą. W wodzie umieść „skarb”. Ukrytym skarbem mogą być drobne monety, większe muszelki czy figurki. Do wyłowienia skarbu dzieci będą musiały zanurkować. Do tego typu zabaw niezbędne mogą okazać się okulary do nurkowania.
  • Podwodny tunel. Do tej zabawy niepotrzebne są rekwizyty. Dzieci ustawiają się w szereg, stoją w rozkroku, tym samym tworzą tunel. Kolejno każde z dzieci przepływa między nogami koleżanek i kolegów. Przepłynięcie ma być jak najdokładniejsze i najszybsze. Nutkę rywalizacji wprowadzi mierzenie czasu.

 

Relaks dla dorosłych

Nie tylko dzieci skorzystają z wakacji w hotelu z basenem. Dorośli również uwielbiają kąpiele w upalne, wakacyjne dni. Nie od dziś wiadomo, że pływanie pozwala się wyciszyć i zrelaksować. Hotele mające w swojej ofercie basen, często oferują też swoim gościom strefę wellness. Goście mogą wtedy skorzystać z takich atrakcji jak jacuzzi, groty solne czy sauny.

 

Wybór hotelu z basenem ma wiele zalet. Nie tylko dzieci kochają wodne atrakcje! Najmłodsi spędzą czas na aktywnej zabawie, rodzice w tym czasie mogą się zrelaksować. Dodatkowym atutem będzie strefa wellness. Hotel Meta posiada basen wewnętrzny, zewnętrzny, a także strefę wellness. Zapewniamy atrakcję bez względu na warunki pogodowe! Rezerwuj już dziś.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij