Odkryj Hotel

Jak powinna wyglądać idealnie przygotowana sala weselna?

przyjazd 31 maj 2020
wyjazd 01 cze 2020
Organizacja wesela to niezwykle ekscytujące chwile, ale też czas próby i wielu ważnych wyborów. Młoda Para pragnie, aby był to moment niezapomniany dla niej samej, ale też dla gości, którzy będą świadkami jej szczęścia. Wiele zależy od idealnie przygotowanej sali weselnej. Zachęcamy więc do przeczytania wpisu o tym, na co zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji o jej wyborze.

Szczegóły aktualności

Magia miejsca

Lokalizacja i otoczenie sali weselnej odgrywają niebagatelna rolę, gdyż odpowiadają za pierwsze wrażenie, a jak wiadomo, wiele od niego zależy. Niebanalne sąsiedztwo buduje niepowtarzalny klimat tak ważnej uroczystości, jaką jest wesele. Nie ma okolicy bardziej urokliwej, niż sąsiedztwo gór, które o każdej porze roku oczarowują swą urodą. Jeśli wybiorą Państwo salę w Szczyrku, to mogą liczyć na atrakcyjne otoczenie, które sprawdzi się przede wszystkim w roli wymarzonego pleneru do zdjęć, ale też umożliwi gościom chwilkę odpoczynku od weselnej zabawy, gwarantując niepowtarzalne widoki na masyw Beskidu Śląskiego.

Stylowa sala weselna

Wybór sali w dużej mierze uzależniony jest od ilości gości. Trzeba zachować proporcje między jej wielkością a liczbą zaproszonych osób. Na szczęście nasz hotel zapewnia satysfakcjonujące rozwiązanie dla nowożeńców urządzających przyjęcie na 300, 180 czy 60 osób. W zbyt obszernej sali goście będą rozproszeni, a w za małej będą odczuwać brak wystarczającej przestrzeni. Kolejną sprawą jest wystrój i możliwości aranżacji. Podczas przyjęć weselnych wystrój tworzy się poprzez harmonijnie przygotowane dekoracje i nakrycia stołów, elementy florystyczne. Jednak jeśli Państwo Młodzi pragną aranżacji z motywem przewodnim, to nic nie powinno stać na przeszkodzie, by to wykonać. Uważamy, że istotny jest sposób ustawienia stołów, dlatego proponujemy pojedyncze okrągłe stoliki, które ułatwią gościom komunikację i integrację. Pomyśleliśmy również o zapewnieniu miejsca na stół ze słodkościami. Wesele to tańce, więc obszerny parkiet jest do nich stworzony. Dobrze usytuowana scena zapewnia miejsce zespołowi muzycznemu, na którym spoczywa obowiązek poprowadzenia zabawy. Całości wrażeń dopełnia oświetlenie, sprzyjające nastrojowi zabawy i wielkiej radości, jaką jest wesele. Nad zadowoleniem z wyboru sali będą czuwali nasi konsultanci, do których mogą się Państwo zwrócić w razie wątpliwości.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij