Odkryj Hotel

Dlaczego Szczyrk jest idealnym miejscem na organizację imprezy integracyjnej?

przyjazd 31 maj 2020
wyjazd 01 cze 2020
Szczyrk jest wyjątkową miejscowością, położoną na południu Polski, w dolinie potoku Żylica. Miejscowość  cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów, nie zależnie od pory roku.  Szczyrk jest chętnie odwiedzany nie tylko przez rodziny, miłośników wędrówek górskich, ale także coraz częściej spotykamy się z organizacją imprez integracyjnych w Szczyrku. Imprezy integracyjne są bardzo popularne.

Szczegóły aktualności

Dzięki nim, poprawia się komunikacja w firmie, a także wiele osób ma szansę się poznać „ na żywo”. Organizując imprezę integracyjną chcemy, aby była ciekawie zaplanowana. Wybierając się do Szczyrku na liście zaplanowanych różnych aktywności, z całą pewnością nie może zabraknąć:

  • Turystyki górskiej i pieszej – niezapomniane widoki, które na długo zapadną w naszej pamięci zobaczymy z grzbietów takich szczytów jak Skrzyczne, Klimczok, Skalite.
  • Spacerów nad Żylicą- obowiązkowy punkt każdej wycieczki. Spacerując tą ścieżką mijamy piękny rynek , podziwiając malownicze widoki, dochodzimy aż do skoczni.
  • Narciarstwa- Szczyrk jest bardzo popularną miejscowością podczas okresu zimowego. Liczne wyciągi narciarskie, orczyki, kolejki linowe są oblegane. W Szczyrku znajdziemy ok 60 km tras dla narciarzy lub miłośników snowboardu.
  • Regionalna kuchnia – jest obowiązkowym punktem podczas pobytu w Szczurku. Warto spróbować golonkę, kociołek zbójnicki, smażony oscypek czy żurek szczyrkowski.

Dogodna lokalizacja

Jednak aby impreza integracyjna była udana, musimy wybrać odpowiedni nocleg dla naszej grupy. W zależności od budżetu jakim dysponuje firma, w Szczyrku znajdziemy noclegi, które proponują nie tylko wysoki standard oferowanych usług, ale także profesjonalną i fachową obsługę personelu. Niezwykle ważny jest dojazd do hotelu, w którym ma się odbyć impreza. Dodatkowo możliwość skorzystania z nowoczesnej Sali konferencyjnej, wyposażonej w sprzęty multimedialne, mieszczącą do 350 osób, z widokiem na kolejkę górską, będzie zdecydowanym atutem przy wyborze odpowiedniego miejsca na organizację imprezy integracyjnej.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij