Relaxation Our Hotel
PHYSIOTHERAPY SPA & Wellness
RESTAURANTS w Hotelu

Our treatments

arrival 01 Oct 2023
departure 02 Oct 2023

Masaż relaksacyjny olejkami

Duration:60 min. Already for:300PLN

Połączenie Klasycznego Masażu Tajskiego z aromaterapią. Drogocenne olejki pobudzają zmysły oraz ujędrniają i odżywiają skórę.

Masaż ziołowymi stemplami

Duration:60min. Already for:300PLN

Podstawą tego masażu jest podgrzanie specjalnych stempli, wykonanych z bawełny, które są wypełnione mieszanką suszonych ziół. Doskonale łagodzą stłuczenia i ból mięśni.

masaż wyszczuplający

Duration:60min. Already for:320PLN

Masaż polega na użyciu specjalnych technik - intensywnym masowaniu, ugniataniu i oklepywaniu. Dzięki temu wspomaga proces odchudzania i redukcję tkanki tłuszczowej. 

Certyfikowany Face Lifting

Duration:60min. Already for:300PLN

Face lifting określa się jako niechirurgiczny lifting twarzy. Jest to rytuał łączący w sobie 3 techniki masaży liftingujących:masaż twarzy Kobido, masaż nowatorskiej metody Sculpture Face Lifting Yakowa Gershkovicha oraz tradycyjnego tajskiego masażu twarzy.

Refleksoterapia

Duration:60min. Already for:230PLN

Refleksoterapia to sztuka uzdrawiania poprzez stymulację refleksów zlokalizowanych na stopach. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne tóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie "cięzkich nóg".

Masaż Aloesem

Duration:60/90min. Already for:300PLN

Masaż wykonywany jest przy użyciu naturalnego aloesu, który od wieków wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, bogata w witaminy. Wyciąg z aloesu wspomaga regenerację skóry, zwiększa syntezę kolagenu i elastyny.

Masaż Górnych Partii Ciała

Duration:60min. Already for:290PLN

Jego działanie na linii energetycznej wzdłuż górnej części ramion powoduje złagodzenie bólu głowy i pobudzenie krążenia krwi również w celu wzmocnienia cebulek włosów, zapobiegając łysieniu.

Złota Ceremonia Odmładzająca

Duration:90min. Already for:320PLN

Złoto w celach leczniczych i kosmetycznych było stosowane już w czasach starożytnych. Peeling twarzy ze złotym pudrem + masaż manualny + maseczka na bazie złota.

Masaż Tajski Sportowy

Duration:60min. Already for:290PLN

Masaż sportowy charakteryzuje się siłą i dynamiką, który nie tylko rozluźnia całe ciało, lecz także likwidduje ból i przykurcze.

Masaż Tajski Klasyczny

Duration:60min. Already for:280PLN

Masaż klasyczny tajski jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. Masaże tajskie są prawdziwą podróżą do krainy relaksu, gdzie mięśnie się odprężają, ból zmniejsza, a emocje wyciszają. Tego Ci potrzeba…

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close