przyjazd 22 sty 2019
wyjazd 23 sty 2019
Odkryj Hotel
Odkryj
Dr Irena Eris Beauty Partner
Dr Irena Eris

Pielęgnacja dłoni

HOT MANICURE – głęboka regeneracja i odżywienie z witaminą E

Czas trwania:60min. Cena od:110zł

Zabieg wykonywany z użyciem specjalistycznego podgrzewacza, dzięki czemu składniki aktywne zawarte w preparatach PROSYSTEM używanych do zabiegu zostają szybciej i głębiej wchłonięte przez skórę i paznokcie.

czytaj więcej

LACTI&GLICO 38%– intensywne złuszczanie i głęboka regeneracja

Cena od:100zł

Zabieg efektywnie pielęgnuje skórę dłoni lub stóp a w szczególności skórę suchą, zniszczoną, z objawami starzenia i nierówną pigmentacją. Zastosowany w zabiegach preparat LACTI&GLICO 38% gwarantuje głębokie i bezpieczne złuszczenie oraz przyspiesza odnowę komórkową skóry.

MANDELIC ACID 20% - intensywne złuszczanie i wygładzenie zabieg na dłonie

Cena od:100zł

Skóra dłoni potrzebuje intensywnej pielęgnacji, ponieważ jest cienka i bardzo delikatna oraz częściej, niż inne części ciała, narażona na kontakt ze szkodliwymi dla niej czynnikami zewnętrznym. Z wiekiem traci elastyczność a na skutek przemian hormonalnych czy po długotrwałej ekspozycji na słońcu – pojawiają się na niej plamy i przebarwienia. Zabieg skutecznie wygładza, rozjaśnia i odżywia delikatną skórę dłoni.

czytaj więcej

So Smooth – intensywny zabieg regenerujący skórę dłoni

Czas trwania:60min. Cena od:140zł

Zabieg kompleksowo pielęgnujący dłonie lub stopy. Dzięki połączeniu profesjonalnych preparatów Dr Irena Eris Prosystem oraz działaniu rozgrzanej parafiny już po jednym zabiegu skóra staje się miękka i gładka a paznokcie wzmocnione. Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowych, wypełnionych ciepłą parafiną skarpet lub rękawic. Parafina rozgrzewając tkanki poprawia ich ukrwienie, co intensyfikuje przyswajalność substancji aktywnych z aplikowanych specjalistycznych preparatów.

Vitamin C Forte – zabieg rozjaśniająco wygładzający na dłonie

Czas trwania:60min. Cena od:160zł

Zabieg z wykorzystaniem produktów z kwasami 30% Vitamin C. Wskazania do zabiegu: sucha i szorstka skóra, z przebarwieniami, oznakami starzenia, potrzebująca intensywnej regeneracji, o obniżonej elastyczności.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij