Unser Hotel in voller Krasse
PHYSIOTHERAPIE SPA & Wellness
RESTAURANTS w Hotelu

Unsere Behandlungen

Anreise 02 Dez 2022
Abreise 03 Dez 2022

Masaż relaksacyjny olejkami

Dauer:60 Min. Bereits für:300PLN

Połączenie Klasycznego Masażu Tajskiego z aromaterapią. Drogocenne olejki pobudzają zmysły oraz ujędrniają i odżywiają skórę.

Masaż ziołowymi stemplami

Dauer:60Min. Bereits für:300PLN

Podstawą tego masażu jest podgrzanie specjalnych stempli, wykonanych z bawełny, które są wypełnione mieszanką suszonych ziół. Doskonale łagodzą stłuczenia i ból mięśni.

masaż wyszczuplający

Dauer:60Min. Bereits für:320PLN

Masaż polega na użyciu specjalnych technik - intensywnym masowaniu, ugniataniu i oklepywaniu. Dzięki temu wspomaga proces odchudzania i redukcję tkanki tłuszczowej. 

Certyfikowany Face Lifting

Dauer:60Min. Bereits für:300PLN

Face lifting określa się jako niechirurgiczny lifting twarzy. Jest to rytuał łączący w sobie 3 techniki masaży liftingujących:masaż twarzy Kobido, masaż nowatorskiej metody Sculpture Face Lifting Yakowa Gershkovicha oraz tradycyjnego tajskiego masażu twarzy.

Refleksoterapia

Dauer:60Min. Bereits für:230PLN

Refleksoterapia to sztuka uzdrawiania poprzez stymulację refleksów zlokalizowanych na stopach. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne tóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie "cięzkich nóg".

Masaż Aloesem

Dauer:60/90Min. Bereits für:300PLN

Masaż wykonywany jest przy użyciu naturalnego aloesu, który od wieków wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, bogata w witaminy. Wyciąg z aloesu wspomaga regenerację skóry, zwiększa syntezę kolagenu i elastyny.

Masaż Górnych Partii Ciała

Dauer:60Min. Bereits für:290PLN

Jego działanie na linii energetycznej wzdłuż górnej części ramion powoduje złagodzenie bólu głowy i pobudzenie krążenia krwi również w celu wzmocnienia cebulek włosów, zapobiegając łysieniu.

Złota Ceremonia Odmładzająca

Dauer:90Min. Bereits für:320PLN

Złoto w celach leczniczych i kosmetycznych było stosowane już w czasach starożytnych. Peeling twarzy ze złotym pudrem + masaż manualny + maseczka na bazie złota.

Masaż Tajski Sportowy

Dauer:60Min. Bereits für:290PLN

Masaż sportowy charakteryzuje się siłą i dynamiką, który nie tylko rozluźnia całe ciało, lecz także likwidduje ból i przykurcze.

Masaż Tajski Klasyczny

Dauer:60Min. Bereits für:280PLN

Masaż klasyczny tajski jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. Masaże tajskie są prawdziwą podróżą do krainy relaksu, gdzie mięśnie się odprężają, ból zmniejsza, a emocje wyciszają. Tego Ci potrzeba…

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen