Unser Hotel in voller Krasse
PHYSIOTHERAPIE SPA & Wellness
RESTAURANTS w Hotelu
Kontakt Standort

Pracownicze imprezy integracyjne

Anreise 22 Mar 2023
Abreise 23 Mar 2023
Ludzie pracujący w jednej firmie spędzają ze sobą każdego dnia bardzo dużo czasu, w związku z tym coraz lepiej się poznają, a nieraz nawet przyjaźnią. Jednak aby byli ze sobą jak najbardziej zgrani i dobrze się zintegrowali, warto zorganizować dla nich spotkanie w czasie wolnym. Dobrą okazją do tego są na przykład wyjazdowe szkolenia z elementami integracji i odpowiednią ilością czasu, aby pracownicy mogli ze sobą przebywać i robić coś, co nie jest związane z ich codzienną pracą. 

News Details

Takie wspólne spędzanie czasu i poznawanie siebie od zupełnie innej strony niż codziennie świetnie działa na wzmocnienie więzi między pracownikami, polepsza ich produktywność, a także pozwala na większą współpracę nawet tych działów, które zwykle nie mają ze sobą zbyt dużo kontaktu.

 

Dobra organizacja podstawą udanego wyjazdu

Wyjazd integracyjny często połączony ze szkoleniami to bardzo dobry pomysł, jeśli chcemy polepszyć atmosferę w firmie i zintegrować ze sobą pracowników. Jednak aby taka impreza spełniła swoje zadanie, powinna być wcześniej bardzo dobrze zaplanowana. Przede wszystkim warto wybrać hotel w takim miejscu, które jest daleko od hałaśliwego miasta i pozwala na spokojny odpoczynek. Mogą to być góry lub las, szczególnie jeśli planujemy wybranie się na wycieczkę krajoznawczą. Sam hotel powinien również dysponować na tyle dużymi salami, aby uczestnicy wyjazdu mogli jeść razem posiłki oraz móc spotykać się na wykładach i rozwiązywać wspólnie zadania w trakcie szkolenia. Jedną z interesujących lokalizacji jest hotel Meta znajdujący się w Szczyrku w Beskidzie Śląskim, skąd rozpoczyna się kilka interesujących górskich szlaków.

Ważne jest, by osoba podejmująca się organizacji całego wyjazdu zadbała o odpowiednie ustalenie harmonogramu wszystkich zajęć, tak aby każdy z uczestników wyjazdu zapoznał się z nim odpowiednio wcześnie i nie był zaskoczony po przyjeździe. Istotne w planowaniu jest też zachowanie równowagi, by wyjazd z jednej strony dawał trochę odpoczynku, a jednocześnie zawierał na tyle dużą liczbę zajęć, by pracownicy nie nudzili się podczas jego trwania. Długie bloki zajęć szkoleniowych wymagają odpowiednich przerw, aby słuchacze nie utracili zapału do nauki nowych rzeczy, a wieczorem dobrym pomysłem jest zaplanowanie luźniejszych zajęć i zostawienie uczestnikom czasu na aktywności bardziej rozrywkowe.

 

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen