Unser Hotel in voller Krasse
PHYSIOTHERAPIE SPA & Wellness
RESTAURANTS w Hotelu
Kontakt Standort

Ferie na nartach? Wybierz hotel przy stoku narciarskim

Anreise 22 Mar 2023
Abreise 23 Mar 2023

Ferie zimowe to doskonała okazja by wybrać się na rodzinny wypoczynek. Jeżeli Ty i Twoi bliscy lubicie aktywnie spędzać czas, a jazda na nartach lub snowboardzie jest Waszą ulubioną zimową rozrywką, to nie mamy wątpliwości – w Szczyrku będzie Wam się podobać. Szczególnie polecamy wybór hotelu przy stoku narciarskim!

News Details

Komfortowe warunki dla miłośników białego szaleństwa

Choć Hotel Meta odpowiada zróżnicowanym potrzebom wszystkich Gości i nie jest zarezerwowany wyłącznie dla narciarzy, to nie da się ukryć, że miłośnicy białego szaleństwa mają u nas komfortowe warunki. Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim lokalizacja: Meta to hotel przy stoku narciarskimod wyciągu na Skrzyczne dzieli go zaledwie 10 metrów. To duża wygoda dla narciarzy i snowboardzistów: czas, który musieliby poświęcić na dojazd do najbliższego stoku, mogą spędzić znacznie przyjemniej: szusując na nartach lub desce. Poza tym rezerwacja hotelu tuż przy stoku jest praktyczna z innego względu: jeśli zapomnisz czegoś zabrać, możesz szybko wrócić do pokoju, a po chwili znów wskoczyć w narty. Ponadto wybór hotelu nieopodal stoku jest idealny dla rodziców: jeżeli dziecku znudzi się jazda, mama lub tata może po prostu udać się z nim do hotelu, nie psując zabawy pozostałym członkom rodziny.

Co jeszcze wyróżnia idealny hotel dla narciarzy?

Prowadząc hotel w miejscu tak atrakcyjnym dla narciarzy, grzechem byłoby nie udostępnić gościom wypożyczalni sprzętu do sportów zimowych! Skorzystanie z usług Centrum Testowego HEAD i wypożyczalni Meta Rental to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wybierają się na narty na tyle rzadko, że nie opłaca im się inwestować we własny sprzęt oraz dla osób, które dopiero chciałyby rozpocząć przygodę z nartami lub snowboardem. Tym drugim proponujemy także naukę jazdy z instruktorami naszej szkoły narciarskiej. Oczywiście w wypożyczalni znajduje się zarówno sprzęt dla dorosłych, jak i dla dzieci. A to wszystko tuż przy wyciągu na Skrzyczne!

Na uwagę narciarzy zasługuje fakt, że Hotel Meta to nowoczesny obiekt ze SPA. Wprawdzie po całym dniu spędzonym na stoku czy trasach narciarskich – których także nie brak w pobliżu hotelu – można po prostu wziąć prysznic i odpocząć w łóżku, jednak wizyta w strefie odnowy biologicznej wydaje się dużo bardziej atrakcyjnym pomysłem na regenerację sił witalnych. Jesteśmy pewni, że najmłodsi również chętnie skorzystają z jacuzzi, łaźni parowej czy prysznica wrażeń. Skorzystanie ze SPA to gwarancja rozluźnienia mięśni i złagodzenia ewentualnych dolegliwości bólowych, których nie tak trudno nabawić się na stoku.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen